5 podcastów, 5 ujęć Funwisher. Co, jak i dlaczego?

Podcast to wiedza i jednocześnie szansa na pokazanie projektu z nowej strony. Podcastów słucha obecnie cały świat i właśnie tę formę komunikacji wybraliśmy w Funwisher, by pokazać kontekst naszej inwestycji i plany na rozwój.

Podcast o Funwisher

5 odcinków, 5 ujęć działalności Funwisher. Słuchacze pokazują, że doceniają nasze nagrania. Wsłuchajcie się w to, co mamy do powiedzenia – nie zajmujemy wiele czasu, bo wiemy, że jesteście ciekawi konkretów.

#1 SKĄD POMYSŁ

Posłuchajcie, jak narodził się pomysł na ten niezwykły projekt. Kto za tym stoi i jak to było na początku?

#2 JAK TO DZIAŁA

Jak to możliwe, że największe polskie gwiazdy składają personalizowane życzenia? Wyjaśnimy wam, jak to dokładnie działa!

#3 KONKURENCJA

Kiedy platforma startowała, konkurencji nie było. Dzisiaj się to zmieniło, ale w Funwisher wciąż jesteśmy pewni tego, co robimy. Posłuchajcie, dlaczego.

#4 DLACZEGO PIVOT?

Niektóre biznesy zaczynają robić coś zupełnie innego. To fascynujące, ale może też budzić pytania. Opowiemy wam, dlaczego akurat pivot? Posłuchajcie.

#5 CHARITY

Od samego początku wiedzieliśmy, że Funwisher będzie pomagał. Część dochodów z każdego filmu idzie na cele charytatywne! Kogo wspieramy?

Macie więcej pytań? Zespół Funwisher – Jarosław Kuźniar, Magda Weremiuk i Grzegorz Miśta są do waszej dyspozycji. Zapiszcie się koniecznie na ALERT INWESTORA! 

Pozostajemy w kontakcie!