Robert Lewandowski

Osobiste życzenia na urodziny

Robert Lewandowski

Osobiste życzenia na urodziny

Zamów na prezent
Zamów na prezent

Kuba Wojewódzki

Gości solenizanta w programie

Kuba Wojewódzki

Gości solenizanta w programie

Stwórz życzenia
Stwórz życzenia

Borys Szyc

W roli Hamleta

Borys Szyc

W roli Hamleta

Zamawiam życzenia
Zamawiam życzenia
Według niezależnych opinii z Trustpilot

Poznaj gwiazdy

Bajkowi bohaterowie

Jak działa Funwisher

01
Wybierz bohatera
02
Dopasuj szczegóły
03
Odbierz film
04
Podziel się frajdą

Dlaczego warto?

Przeczytaj niezależne opinie

Trustpilot
Gotowe do 2H
Gotowe do 2H
Bezpiecznie treści
Bezpiecznie treści
Zaskoczenie
Zaskoczenie
Jakość
Jakość
Charytatywność
Charytatywność

Pomagamy

Kupując życzenia na Funwisher wspierasz działalność organizacji charytatywnych
WOŚP
RAK
Szlachetna Paczka
PAH

Blog

Zastanawiasz się nad niebanalnym prezentem dla przyjaciela? Szukasz oryginalnego i profesjonalnie przygotowanego podarunku dla ukochanej osoby? Personalizowane życzenia urodzinowe zaskoczą zarówno nastolatka, jak i dorosłego. Funwisher oferuje wyjątkowe życzenia urodzinowe – spraw niespodziankę rodzicom lub dziadkom i podaruj im personalizowane życzenia od gwiazd.

Sam zdecyduj, kto weźmie udział w nagraniu – zadziw swoją dziewczynę, wciągnij do zabawy chłopaka! Spersonalizowane życzenia urodzinowe spodobają się miłośnikom sportu, fanom programów rozrywkowych, zachwycą koneserów muzyki lub filmów. To Ty wybierasz, kto będzie ich bohaterem!

Życzenia od gwiazd przygotujesz szybko i w każdej sytuacji – wystarczy telefon lub komputer, a już nawet po godzinie będziesz mieć unikatowy prezent. To pomocne rozwiązanie, gdy zapomnisz o urodzinach najmłodszych domowników lub chcesz przesłać wyjątkowy upominek komuś na odległym krańcu świata. W dodatku pomagasz – każde zamówienie wspiera wybraną przez Ciebie organizację. Zobacz, jak wiele dobra i radości mogą dać personalizowane życzenia od gwiazd i postaci z bajek!


Z pomocą wygodnego i intuicyjnego formularza stwórz personalizowane życzenia urodzinowe. Film do pobrania to finalny efekt naszej wspólnej pracy. Przygotuj zdjęcie swoje i osoby, którą chcesz obdarować. Uruchom kreator i spersonalizuj film urodzinowy – wymyśl zabawną treść życzeń, napisz wiersz lub krótkie opowiadanie. Uruchom wyobraźnię, zaangażuj bliskich i znajomych – życzenia od gwiazd i postaci z bajek możecie przygotować w gronie rodziny lub paczki przyjaciół!

Nie potrzebujesz specjalnych narzędzi. W kilku krokach zaplanujesz treść życzeń, dołączysz zdjęcie – i gotowe! Po opłaceniu wybranego przez Ciebie zamówienia nasz zespół zajmie się ekspresowym wykreowaniem prezentu, na który czekasz.

W trakcie zamawiania wybierasz, komu chcesz pomóc – Twoje pieniądze zostaną przekazane dla jednej z fundacji charytatywnych, z którymi współpracujemy. Są to PAH, RaknRoll, lub WOŚP. Do 24 godzin otrzymasz od nas link z gotowym filmikiem do pobrania. Jeśli wybrałeś opcję ekspresową, personalizowane życzenia od gwiazd i postaci z bajek będą u Ciebie już w godzinę!


Życzenia od gwiazd  i postaci z bajek mogą okazać się niezapomnianą pamiątką dla Twojego partnera, kolegi z pracy lub dziecka. Bohater ulubionej animacji, który składa życzenia Twojemu maluchowi? Każdy malec będzie zachwycony taką niespodzianką! Spersonalizowane życzenia urodzinowe ułatwią Ci przekazanie ciepłych słów na odległość, z powodzeniem zastąpią kolejną parę skarpetek lub niepotrzebny nikomu sprzęt AGD.

To także ciekawe rozwiązanie dla fanów minimalizmu, osób, które kochają przełamywanie rutyny w codziennym życiu. Film urodzinowy przygotujesz bez wychodzenia z domu lub z grupą znajomych, która nie może się spotkać. Nawet choroba i konieczność pozostania w łóżku nie przeszkodzą Ci w sprawieniu przyjemności znajomym! Skorzystaj z Funwisher i zapewnij swoim bliskim moc atrakcji!