Baranek Shaun & Funwisher

Projekt funwisher rośnie w siłę! Od teraz na całym świecie można już zamawiać spersonalizowany film na urodziny. Za nami pierwsza globalna premiera z nową gwiazdą – Barankiem Shaun’em. 21 sierpnia personalizowane życzenia wystartowały w Londynie, w anglojęzycznej wersji. Polska i niemiecka premiera już niebawem! 

Baranek Shaun – międzynarodowa gwiazda

Sprytnego Baranka z poczuciem humoru znają chyba wszyscy. Zadebiutował w 1995 roku w pełnometrażowym filmie animowanym „Wallace i Gromit: Golenie owiec“. Kilka lat później doczekał się własnego serialu, którym zaskarbił sobie uwielbienie najmłodszych widzów. Teraz Baranek dołącza do grona gwiazd funwishera. Razem z Pszczółką Mają stanowią świetny zespół. Te dwie kultowe bajki ich fani mogą poznać od zupełnie innej strony. Z okazji urodzin można zamówić kilkuminutowy osobisty film, w którym Shaun lub Maja zrobią z urodzin niezapomnianą imprezę.

 

Personalizowane życzenia od Baranka Shaun

Życzenia dla dzieci (ale i dorosłych, co sprawdziliśmy w naszym sklepie) są teraz dostępne po angielsku. Dwuminutowy mini-odcinek serialu można zamówić z dostawą w 24 h lub w wersji ekspres (zaledwie w godzinę) na stronie www.shaun.video. Wystarczy przygotować zdjęcia osoby obdarowanej, podać jej imię, datę urodzenia, treść życzeń i przygotować podpis zamawiającego prezent! Całą resztą zajmie się już sam Baranek, korzystając z pomocy swoich przyjaciół.

Funwisher cały czas pomaga

Baranek Shaun z radością włącza się również w pomoc charytatywną. Podobnie, jak u Pszczółki Mai czy innych bohaterów funwisher, część dochodu z każdego filmu przeznaczamy na fundacje charytatywne. W Wielkiej Brytanii będą to: The Grand Appeal, The Children`s Sleep Charity oraz Brake the Road Safety Charity.

Od 2018 roku polska wersja funwishera zebrała już ponad 100 000 PLN, które wsparły WOŚP, program Pajacyk, Polską Akcję Humanitarną, oraz fundację Rak’n’Roll – Wygraj Życie. Dziękujemy i polecamy się.

Funwisher_logo_sam_mis

Zapisz się na newsletter

Nie przegap wiadomości o nowych filmach i promocjach.