Funwisher to moc pomagania!

Dla   Funwisher   pomaganie   innym   to   podstawa.   Od   początku   działalności   charity stanowiło   nieodłączny   element,   a   każdy   zamówiony   film   wspiera   organizację charytatywną. To użytkownicy wybierają, którą! Wspólnie udało się już zebrać ponad 150 000 zł. Ta suma zasiliła konto WOŚP, PAH, Fundacji Rak’n’Roll oraz Szlachetnej Paczki.

Pomoc przez 365 dni w roku

Chwilę   temu   hucznie   świętowaliśmy   30   finał   WOŚP.   Dzięki   technologii   od   Vintom, Jurek Owsiak po raz kolejny mógł podziękować za wpłatę każdemu, imiennie. Jednak Funwisher wspiera WOŚP przez okrągły rok, bo niesienie pomocy innym jest cały czas potrzebne i wciąż aktualne! Wśród fundacji, które wspiera Funwisher pojawiły się te, które   działają   od   lat,   cieszą   się   dużym   społecznym   zaufaniem.   Mamy   pewność,   że mądrze wykorzystują każdą przekazaną złotówkę.

dzien walki z rakiem 4 luty akcja funwisher i ticketmaster

4 lutego - Światowy Dzień Walki z Rakiem

Szczególnie ważna data również dla nas. Fundację Rak’n’Roll. Wygraj Życie! Funwisher wspiera   od   2020   roku.   Wybór   jest   oczywiście   nieprzypadkowy   –   to   wyjątkowa organizacja.   Właśnie   Rak’n’Roll   sprawia,   że   Polacy,   zazwyczaj   zamknięci   w   sobie   i utrzymujący wiele tematów w charakterze tabu, zaczęli się otwierać i mówić o chorobie,szukać pomocy i pomoc oferować. Bo, jak twierdzi  zespół fundacji,  trzeba  utrudniać życie   rakowi.   Trzeba   też   wspierać   ozdrowieńców,   którzy   po   wyjściu   z   choroby, niejednokrotnie nie potrafią wrócić do codzienności.

4 lutego ze szczególną mocą wspieramy tych, którzy walczą z rakiem. Warto pamiętać, że   możecie   wesprzeć   ich   dzisiaj   i   w   każdy   inny   dzień,   zamawiając  personalizowane życzenia od Funwisher. Na ostatnim etapie konfiguracji filmu, możesz wybrać fundację do której trafi cześć środków z zamówienia. 

Funwisher pomaga razem z Ticketmaster!

Ticketmaster Poland to platforma, na której użytkownicy mogą zarezerwować bilety bezpośrednio u organizartora lub obiektu, gdzie odbędzie się impreza (koncerty, wydarzenia sportowe, kabarety i inne). Również tam udało się nawiązać owocną współpracę – wyłącznie w słusznej sprawie! Za pośrednictwem platformy zebrano aż 166 630 zł na Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. To wspaniały wynik i na pewno nie nasze ostatnie słowo!