Maja w nowej odsłonie

autor_danuta_awolusi

DANUTA AWOLUSI

Pszczółka Maja to wierna przyjaciółka, która od pokoleń bawi i uczy maluchy. Choć nie tylko, bo dorośli również wciąż z chęcią podejrzą jej przygody. Udało nam się namówić przebojową Pszczółkę, by wraz z przyjaciółmi (Gucio melduje się na starcie!) przygotowała dla na młodszych personalizowane życzenia. Wcześniej mogliście je zamawiać wyłącznie za pośrednictwem funwisher.com, ale ze względu na wasze prośby, stworzyliśmy specjalną, dedykowaną stronę – zyczeniaodmai.pl.

Niezapomniany prezent na każdą okazję

Jako dzieci większość z nas uwielbiała śledzić przygody Pszczółki Mai. I zapewne nie raz wyobrażaliśmy sobie, jakby to było, stać się na chwilę częścią jej świata. A przecież dziecięcej wyobraźni NIC nie ogranicza, prawda? Właśnie dlatego za pośrednictwem strony zyczeniaodmai.pl, dosłownie w kilka chwil, zamówicie niesamowity film, w którym Maja nie tylko zna imię dziecka (lub rodzeństwa), ale również pokaże jego zdjęcie (w pakiecie znajdziesz możliwość zamieszczenia od 3 do pięciu fotografii).

Funkcjonalność i wygoda

Nowa strona to bardzo wygodny i przejrzysty panel. Od razu zamówisz film i otrzymasz go w ciągu doby (lub 1h ekspres) lub zakupisz voucher i wykorzystasz go w dowolnym momencie – przy okazji urodzin, lub Dnia Dziecka.

Zabawa i pomaganie – to jest ważne!

Maja, podobnie jak wszystkie inne gwiazdy od Funwisher.com, chce pomagać. Dlatego każdy kupiony film wspiera jedną z fundacji charytatywnych – PAH, RaknRoll, lub WOŚP. W trakcie zamówienia wybierzesz, której z nich pomożesz. To nie żarty – do tej pory udało się już zebrać aż 40 tysięcy złotych, a dopiero się rozkręcamy.

Dlaczego życzenia od Mai?

Maja jest ponad wszelkimi podziałami – kochają ją wszystkie dzieci, chłopcy i dziewczynki. Swoją charyzmą zaraża od pokoleń, bawi i uczy, dodaje otuchy, ale nie raz, nie dwa, musi sobie poradzić z poważnym problemem. Właśnie dlatego życzenia od niej są tak wyjątkowe. Przekonaliśmy się o tym już nie raz, bo piszecie do nas listy z podziękowaniami:

Film z życzeniami był niesamowitym zaskoczeniem dla dziecka. To świetna pamiątka.

Mama Justynki (lat 4)

Wasza radość, to nasz sukces! Dajcie się zaprosić Mai do swojego świata.

Przejdziesz do dedykowanej strony życzeniaodmai.pl

Funwisher_logo_sam_mis

Zapisz się na newsletter

Nie przegap wiadomości o nowych filmach i promocjach.