Maja w nowej odsłonie - funwisher.com

Maja w nowej odsłonie

autor_danuta_awolusi

DANUTA AWOLUSI

Pszczółka Maja to wierna przyjaciółka, która od pokoleń bawi i uczy maluchy. Choć nie tylko, bo dorośli również wciąż z chęcią podejrzą jej przygody. Udało nam się namówić przebojową Pszczółkę, by wraz z przyjaciółmi (Gucio melduje się na starcie!) przygotowała dla na młodszych personalizowane życzenia. Wcześniej mogliście je zamawiać wyłącznie za pośrednictwem funwisher.com, ale ze względu na wasze prośby, stworzyliśmy specjalną, dedykowaną stronę – zyczeniaodmai.pl.

Niezapomniany prezent na każdą okazję

Jako dzieci większość z nas uwielbiała śledzić przygody Pszczółki Mai. I zapewne nie raz wyobrażaliśmy sobie, jakby to było, stać się na chwilę częścią jej świata. A przecież dziecięcej wyobraźni NIC nie ogranicza, prawda? Właśnie dlatego za pośrednictwem strony zyczeniaodmai.pl, dosłownie w kilka chwil, zamówicie niesamowity film, w którym Maja nie tylko zna imię dziecka (lub rodzeństwa), ale również pokaże jego zdjęcie (w pakiecie znajdziesz możliwość zamieszczenia od 3 do pięciu fotografii).

Funkcjonalność i wygoda

Nowa strona to bardzo wygodny i przejrzysty panel. Od razu zamówisz film i otrzymasz go w ciągu doby (lub 1h ekspres) lub zakupisz voucher i wykorzystasz go w dowolnym momencie – przy okazji urodzin, lub Dnia Dziecka.

Zabawa i pomaganie – to jest ważne!

Maja, podobnie jak wszystkie inne gwiazdy od Funwisher.com, chce pomagać. Dlatego każdy kupiony film wspiera jedną z fundacji charytatywnych – PAH, RaknRoll, lub WOŚP. W trakcie zamówienia wybierzesz, której z nich pomożesz. To nie żarty – do tej pory udało się już zebrać aż 40 tysięcy złotych, a dopiero się rozkręcamy.

Dlaczego życzenia od Mai?

Maja jest ponad wszelkimi podziałami – kochają ją wszystkie dzieci, chłopcy i dziewczynki. Swoją charyzmą zaraża od pokoleń, bawi i uczy, dodaje otuchy, ale nie raz, nie dwa, musi sobie poradzić z poważnym problemem. Właśnie dlatego życzenia od niej są tak wyjątkowe. Przekonaliśmy się o tym już nie raz, bo piszecie do nas listy z podziękowaniami:

Film z życzeniami był niesamowitym zaskoczeniem dla dziecka. To świetna pamiątka.

Mama Justynki (lat 4)

Wasza radość, to nasz sukces! Dajcie się zaprosić Mai do swojego świata.

Przejdziesz do dedykowanej strony życzeniaodmai.pl