Jaki prezent kupić na 60 urodziny? Sprawdź nasze pomysły i zobacz jak zorganizować przyjęcie!

60 rocznica urodzin – wyjątkowa, warta uczczenia. Wszystkie okrągłe rocznice zasługują na świetną imprezę, nietuzinkowe prezenty, ale ta jest szczególna! Z resztą, na świecie tak zwana sześćdziesiątka jest często celebrowana z przytupem. W Indiach z tej okazji rozpala się święty ogień, w podzięce za owocne życie. Z kolei Chińczycy organizują z okazji 60 rocznicy urodzin huczną imprezę, a jubilat zjada wówczas miskę długiego makaronu, co symbolizuje długie życie. A jakie my możemy podsunąć wam pomysły na świętowanie i upominki?

Impreza niespodzianka z okazji 60 rocznicy urodzin

Imprezy niespodzianki nigdy nie wychodzą z mody i zawsze dają ogrom frajdy. Ze względu na obecne ograniczenia, taką imprezę niespodziankę najlepiej przygotować w domu. Co koniecznie warto uwzględnić? Oczywiście jubilata nie może być w pobliżu, a w tym czasie:
  • Zadbajcie o dekoracje. Niech to będzie przyjęcie pełne kolorów, balonów, radości. Nawet bardzo proste dekoracje, które kupicie w sieci za kilka złotych, zrobią znaczącą różnicę
  • Muzyka ma znaczenie, a skoro świętujecie 60 rocznicę urodzin, niech to będzie podróż sentymentalna do lat młodości. Nie może zabraknąć najlepszych, tanecznych hitów. No chyba, że jubilat uwielbia muzykę klasyczną lub jazz, wówczas możecie załatwić mini koncert z udziałem muzyków? Takie zespołów nie brakuje! Dzięki temu ta impreza przejdzie do historii, jaki najlepsze urodziny pod słońcem.
  • Dobre jedzenie. Przy okazji imprezy-niespodzianki trudno przygotować samodzielnie dużą ilość przysmaków, dlatego warto zamówić catering. Najlepiej z ulubionej restauracji jubilata. Dodatkowo, zaserwujcie słone przekąski, owoce i zadbajcie o personalizowany tort. Jak świętować, to na całego!
  • Napoje i alkohole – jeżeli impreza ma być z przytupem, może zaprosicie profesjonalnego barmana? Pokaz przygotowania drinków, także w wersji bezalkoholowej, to zawsze niesamowite widowisko. Oczywiście, o ile metraż mieszkania pozwoli na takie szaleństwo.
Przepisów na imprezę-niespodziankę jest cała masa. Liczy się to, aby jubilat był wyłącznie pozytywnie zaskoczony i spędził wspaniały czas w gronie bliskich osób

Prezent na 60 urodziny - personalizowane życzenia od gwiazdy

Cały świat podziwia Roberta Lewandowskiego. I to właśnie on może złożyć jubilatowi osobiste życzenia. A może wolicie, aby personalizowany film nagrał Kuba Wojewódzki, Borys Szyc, chłopaki z Suchara Codziennego, Tomasz Zimoch czy Czesław Mozil? Wydaje się wam to trudne, a może nawet niemożliwe? Zajrzyjcie koniecznie do naszego sklepu. -> https://www.funwisher.com <- gdzie życzenia możecie zamówić w dowolnym momencie, podając imię jubilata, jego wiek i prezentując zdjęcie. Wyobrażacie sobie minę osoby, która zobaczy film? To na pewno będzie gwóźdź programu każdej imprezy, nie tylko niespodzianki.

Zaprezentujcie swój prezent dla 60 latka w odpowiedni sposób. Film możecie wyemitować na dowolnym urządzeniu: telewizorze, laptopie, telefonie, a nawet rzutniku. Uważajcie: wzruszenie, a nawet łzy radości, gwarantowane.

Previous
Next

Jaki prezent kupić na 60 urodziny? Wspólne zdjęcie - sesja!

60 rocznica urodzin to wyjątkowa okazja, by zrobić profesjonalną sesję zdjęciową. To świetny prezent na 60! Jubilat zapewne chętnie zapozuje z drugą połówką, wnukami, przyjaciółmi. Takie zdjęcia to nie tylko piękna pamiątka, ale też pomysł na dekorację mieszkania. Wywołajcie wasze ulubione fotografie w dużym formacie i twórzcie nowe wspomnienia. To idealna propozycja zarówno dla prezent dla 60 latki jak i dla 60 latka. 
Bardzo modnym pomysłem, ale nie pozbawionym uroku, jest foto-książka. Jeżeli wolicie tradycyjne albumy, tu również będziecie mieli spory wybór wzorów i formatów. Co kupić na 60 urodziny? Już wiecie! 

Ciekawe prezenty na 60 - a może portret lub profesjonalna grafika?

Wydaje wam się, że portrety wykonuje się wyłącznie w rodzinach królewskich? Wcale nie! Wielu artystów wykonuje takie zlecenia online, a efekty ich prac są naprawdę wspaniałe. Zwłaszcza, jeżeli nie będzie to portret realistyczny, ale fantazyjna grafika. To prezent na 60 lat –  ponadczasowy, wyjątkowy, wyróżniający się na tle innych. Pamiętajcie tylko, by złożyć zamówienie z odpowiednim wyprzedzeniem, bo czasami powstawanie takiego porteru trwa nawet dwa miesiące.

Mamy nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie wśród naszych propozycji. I pamiętajcie, że najważniejsza jest pamięć i budowanie ciepłych, miłych wspomnień. 60 urodziny – prezent już macie! 

Funwisher_logo_sam_mis

Zapisz się na newsletter

Nie przegap wiadomości o nowych filmach i promocjach.