Nowa wersja filmu z Robertem Lewandowskim!

Czy chcielibyście zaprosić samego Roberta Lewandowskiego na urodziny kogoś bliskiego? Dzięki spersonalizowanym życzeniom od Funwisher wiecie już, że to możliwe. Przygotowaliśmy jednak dla was wyjątkową niespodziankę: teraz Lewy pobędzie z wami jeszcze dłużej. Przekonajcie się, co zmieniliśmy! To będzie początek sezonu w mistrzowskim stylu.

Co nowego w życzeniach urodzinowych od Roberta Lewandowskiego?

Przede wszystkim, personalizowane sceny z życzeniami od króla strzelców zostały wydłużone. A to oznacza, że solenizant będzie miał jeszcze mocniej poczucie, że Lewy zwraca się bezpośrednio do niego! Więcej zabawy, radości, uśmiechu na twarzy – na tym szczególnie nam zależy, podobnie, jak na tak zwanym efekcie „WOW”. Dodatkowo, na początku filmu pojawi się specjalne intro ze zdjęciem osoby obdarowanej – czyli jeszcze więcej was w filmie z Robertem.

Specjalnie dla was dodaliśmy także nowy wariant (do wyboru): wasze własne życzenia! Robert Lewandowski osobiście je zaprezentuje, a wy zyskujecie unikalną przestrzeń, by napisać kilka słów od siebie, jeżeli macie na to ochotę.

Na końcu zobaczycie logotyp fundacji, którą wybraliście, by przekazać datek – aby każdy mógł cieszyć się tą wyjątkową myślą, że Funwisher to nie tylko zabawa, ale także pomoc innym.

Jak to się mówi: piłka w grze, a Robert Lewandowski odbije ją tyle razy, ile solenizant ma lat. Także, jeżeli ktoś właśnie świętuje swoje setne urodziny!

Skąd pomysł na nowe dodatki?

Czytamy wasze opinie, wiemy, co wam się podoba, czego chcielibyście więcej. I to właśnie wy sprawiliście, że wprowadziliśmy nowe atrakcje do filmu z Lewym. Wiemy, że będziecie zachwyceni, bo to tak naprawdę wasze marzenia! Spełnianie ich daje nam wielką frajdę.

Previous
Next

Pamiętajcie o tym, że...

Zamawiając materiał z Robertem Lewandowskim, otrzymujecie ponad minutowy, w pełni spersonalizowany film. Możecie wybrać życzenia z listy lub napisać własne, a film będzie gotowy już 24 po złożeniu zamówienia. W wersji ekspres – już w godzinę! Podstawowa rozdzielczość gotowego materiału to HD. Ale mamy też Full HD i 4K.