Personalizowane wideo – nowa technologia już dostępna

Personalizowane video to rozwiązanie, które rewolucjonizuje usługi i komunikację w biznesie. Dzięki unikalnej technologii możecie wysłać do swoich klientów, pracowników, partnerów, użytkowników dowolną, personalizowaną treść i zwrócić się do każdego z osobna. Funwisher daje nową jakość, jakiej jeszcze nie było.

Personalizowana komunikacja - nieograniczona skala, perfekcyjna jakość

Narzędzie będzie świetną opcją niemalże dla każdego biznesu: skorzystają na tym agencje eventowe, agenci lub firmy zarządzające marką osobistą, charity wspierające swoich ambasadorów, a także platformy fundrasingowe, takie jak na przykład Patronite – gdzie rozwiązanie już zostało wdrożone.

Jakie korzyści daje możliwość zamówienia personalizowanej kampanii? 

To indywidualne zaangażowanie odbiorcy, możliwość wygenerowania spersonalizowanego komunikatu dla każdego użytkownika – a wszystko to na masową skalę, bez ograniczeń!

Dla platform fundrasingowych to narzędzie do nagradzania aktywnych darczyńców, pozyskiwania nowych, a także zmotywowania tych, którzy nie byli od jakiegoś czasu aktywni. Agencje eventowe będą mogły zorganizować unikalną kampanię, angażując znaną osobistość – całość zostanie spersonalizowana i uszyta na miarę

Technologia dla WOŚP i Radia Nowy Świat

Jak to działa? Doskonałym przykładem jest personalizowane video od Jurka Owsiaka, który osobiście dziękował każdej osobie wspierającej Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Imienne życzenia od Funwisher i video od Vintom pozwoliły Jurkowi Owsiakowi powiedzieć „dziękuję” aż milion razy! To ponad 100 000 produkcji video na godzinę. Widać tu, na jak wielką skalę może działać to rozwiązanie, oferując jednocześnie zawsze tą samą, wysoką jakość i element zaskoczenia dla odbiorcy.

Technologia personalizowanego wideo działa już na rzecz platformy Patronite. Każdy wpłacający otrzyma na maila personalizowane video z podziękowaniami od  twórców: Wojciecha Manna, Jana Chojnackiego, Marcina Kydryńskiego, Michała Nogasia, Tomasza Raczka, Elizy Michalik i Jerzego Sosnowskiego. Siódemka gwiazd nagrała wspólne video. Fani wspierający radiostację na Patronite usłyszą w filmie swoje imię. Całość jest całkowicie spersonalizowana i utrzymana w klimacie „łączenia” się na platformie zoom. Wesprzyj Radio Nowy Świat aby zobaczyć jako to działa.

Personalizowany materiał można oczywiście pokazać w mediach społecznościowych i podzielić się ze światem niezwykłym prezentem od radia.

Żadnych ograniczeń

Personalizowane video może powstać na każdy temat i w każdym języku. Produkcje będą usprawniały międzynarodową komunikację, a docelowi odbiorcy mogą otrzymać swoje video na maila, w postaci smsa, albo na komunikatorach, na przykład WhatsApp.

Taka forma komunikacji staje się tym bardziej bezcenna w czasach, gdy zmienił się model pracy w biurze. Po pandemii wiele firm zdecydowało się na opcję pracy hybrydowej, zespoły wciąż pozostają rozproszone, dlatego tym bardziej opcja przygotowania personalizowanych video-komunikatów ma sens. Zwracanie się do kogoś po imieniu to ładunek emocjonalny, okazanie szacunku i jednocześnie wyróżnienie. Nowoczesna technologia Funwisher pozwala to zorganizować na masową skalę!

Personalizowany film dla każdego

Wszystko zaczęło się w 2018 roku, gdy Funwisher uruchomił platformę z personalizowanymi życzeniami. W projekt od razu zaangażowały się wielkie gwiazdy, m.in. Robert Lewandowski, Borys Szyc i Kuba Wojewódzki. Każdy może zamówić życzenia z okazji urodzin lub innego ważnego wydarzenia. Wybrana gwiazda nie tylko zwróci się do danej osoby po imieniu, ale również pokaże jej zdjęcie. Gotowy film można otrzymać na maila w ciągu doby lub w wersji ekspres – zaledwie w godzinę.

Życzenia video od celebrytów, gwiazd sportu oraz ukochanych bohaterów z seriali i filmów animowanych spotkały się z gorącym przyjęciem. Teraz ta sama technologia będzie służyć biznesowi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? 🤔

Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.