Personalizowane życzenia na Święta od Baranka Shaun

Międzynarodowa gwiazda, ulubieniec dorosłych i dzieci, czyli Baranek Shaun wraca w nowej, świątecznej odsłonie! Takich życzeń jeszcze nie składaliście – wasi bliscy mogą stać się gwiazdami sympatycznej, świątecznej opowieści. Nie zabraknie skrzypiącego śniegu, choinki i prezentów. Do wyboru aż trzy wersie językowe – pl, ang, de. Baranek bardzo się postarał, prawda?

Magia Świąt z Barankiem Shaun

Bez względu na to, gdzie w Święta będą wasi bliscy – w domu, czy na drugim końcu świata, już teraz możecie zamówić dla nich personalizowane wideo. Zapewne największą frajdę sprawcie najmłodszym, bo kto nie chciałby stać się bohaterem bożonarodzeniowej historii, prosto z farmy Baranka Shaun? Nagranie to ponad trzy minuty świetnej zabawy. Baranek wraz z przyjaciółmi ma misję: chce pomóc farmerowi stworzyć świąteczną atmosferę na farmie. Ty także możesz mu w tym pomóc! Możemy zdradzić (gwiazdkowy spoiler), że niespodzianka się uda i wszyscy poczują niezwykłą Magię Świąt Bożego Narodzenia.

Prezent bez wychodzenia z domu

Film zamówicie za pośrednictwem strony www.shaun.video. Aby złożyć zamówienie, potrzebujecie jedynie zdjęcie osoby obdarowanej i kilka podstawowych informacji. Materiał zostanie dla was zrealizowany w ciągu 24 h (lub w 1 godzinę, w wersji ekspres). Jakość HD sprawi, że będziecie mogli odtworzyć materiał na dowolnym urządzeniu, sprawiając masę frajdy rodzinie i przyjaciołom.

Pamiętajcie, że taki prezent załatwicie bez wychodzenia z domu, zapewniając bezpieczeństwo sobie i wszystkim wokół. Nagranie przyjdzie na czas, nie musicie się martwić nawet o opakowanie. Osoba obdarowana będzie mogła odtworzyć nagranie na każdej szerokości geograficznej. Przyznajcie, że wręczenie prezentów jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne.

Świąteczne pomaganie

Baranek nie byłby sobą, gdyby z każdego zamówionego filmu nie oddał części dochodu na cele charytatywne. Dotychczas platformie Funwisher udało się uzbierać ponad 150 000 zł, które trafiły do PAH, fundacji Czesława Mozilla PSONI, na WOŚP, dla fundacji RAK’N’ROLL, ONEDAY, a także dla Centrum Medycznego w Łańcucie. W Święta kochamy pomagać jeszcze bardziej, dlatego tym bardziej cieszy możliwość pomagania poprzez obdarowywanie najbliższych.

Baranek gorąco zaprasza i życzy wszystkim zdrowych, Wesołych Świąt.