1 000 000 razy „Dziękuję”

Za nami 29 finał WOŚP z rekordową kwotą 210 813 830 złotych! Wspólnie znów pobiliśmy rekord, a personalizowane życzenia od Funwisher i video od Vintom pozwoliły usłyszeć osobiste „dziękuję“ od samego Jurka Owsiaka – łącznie takich filmów powstało już okrągły milion! To ponad 100 000 produkcji na godzinę.

Najmocniejszy finał w najtrudniejszych czasach

To był wyjątkowy finał. Pandemia, niespokojne społeczne, brak tradycyjnych koncertów – to wszystko mogło stanąć na przeszkodzie. Mimo to, Polacy wykazali pełną mobilizację, a podziękowania od Jurka Owsiaka zyskały jeszcze większą moc. Użytkownicy grali najmocniej i najgłośniej w godzinach 19.00-21.00, łącza internetowe zostały rozgrzane do czerwoności.

Niedziela była rekordowa jeśli chodzi o liczbę personalizowanych wideo podziękowań od Jurka Owsiaka. Ale na tym nie koniec. Akcja wciąż trwa – podkreśla Szymon Pawlica CEO&Co-founder Vintom. – Przez okrągły rok, każdy kto wpłaci przez stronę wplacam.wosp.org.pl też usłyszy osobistą wiadomość z podziękowaniem.

I choć 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, wciąż można wspomagać tę wspaniałą akcję datkami, a w podziękowaniu za udzieloną pomoc niezmiennie usłyszeć osobistą wiadomość od Jurka Owsiaka. Ale także dzięki życzeniom składanym bliskim poprzez funwisher.com można okazać swoje wsparcie dla WOŚP!

Milion razy „dziękuję”

Funwisher – miejsce, gdzie możecie zamówić spersonalizowane wideo od ulubionych gwiazd, bezustannie, w dowolnym momencie, zbiera darowizny na rzecz WOŚP oraz innych fundacji. To użytkownicy decydują, kogo chcą wesprzeć.

Indywidualne wideo od Jurka Owsiaka spotkało się z gorącym przyjęciem. Lawina komentarzy, masa udostępnień. Dziękujemy za to i cieszymy się z coraz lepszych wyników. Jest o co walczyć – mówi Jarosław Kuźniar.

Inicjatywa i zaangażowanie zostały docenione. W zeszłym roku Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Vintom zostali nagrodzeni Złotym Spinaczem właśnie za kampanię „Dziękujemy“. To ważny krok, który promuje pomaganie w sferze online. W 2020 roku zaledwie 28% Polaków zadeklarowało wsparcie WOŚP kanałami elektronicznymi. Dzięki takim akcjom, ta liczba stale się zwiększa, zwłaszcza teraz, gdy mocniej dbamy o bezpieczeństwo i musimy zachować dystans społeczny.

Zamów spersonalizowany film z życzeniami od Roberta Lewandowskiego
Kup teraz
Życzenia od Kuby Wojewódzkiego dla Twoich bliskich?
Kup teraz
Previous
Next

Funwisher – pomoc i radość personalizowanych życzeń

Funwisher to nowoczesny osobisty prezent video od gwiazd. Pozwala spełniać marzenia i pomagać innym. To właśnie dzięki współpracy Roberta Lewandowskiego, Kuby Wojewódzkiego, Borysa Szyca, Czesława Mozila i ich fanów udało się zebrać aż ponad 100 000 zł, z czego w 2020 roku 54 706,98 zł trafiło dla WOŚP.

Funwisher_logo_sam_mis

Zapisz się na newsletter

Nie przegap wiadomości o nowych filmach i promocjach.