Dzień Ojca z Funwisher

23 czerwca Dzień Ojca – święto, które stało się w Polsce równie ważne, jak Dzień Matki. I słusznie, trzeba obydwie strony kochać i obdarowywać jednakowo. O ile jednak mamę ucieszy bukiet kwiatów, o tyle z upominkiem dla taty bywa trudniej. W Funwisher.com mamy dla was propozycję – postawcie na dawkę humoru i życzenia personalizowane od Suchara Codziennego!

Równe chłopaki

Chłopaki, czyli Rafał Myśliński (Fafa) i Kamil Natil (Myku), znają się na swojej robocie i zrobią wszystko, żeby rzucić jakiś… suchar i wywołać uśmiech na twarzy. A to, jak wiadomo – bezcenne doświadczenie. I prezent po stokroć lepszy od kolejnego zestawu z wodą kolońską. Panowie z Suchara przygotują specjalne wideo, zajmie im to nie więcej niż dobę. Znajdź najlepsze zdjęcie taty i, jeżeli masz ochotę, napisz kilka słów od siebie.

Wybierz również konkretnego Suchara, bo każde życzenia to inny dowcip. I za każdym razem niepowtarzalny styl!

Prezent inny niż wszystkie

Być może to właśnie wasz tata obdarował was poczuciem humoru. A może trzeba go nieco rozśmieszyć i rozruszać? Niech poczuje się przez chwilę wyjątkowo. A śmiech to zdrowie, co potwierdzają w badaniach nie tylko amerykańscy naukowcy.

Zawsze warto pomóc

Pamiętaj, że każdy prezent, zakupiony na Funwisher.com to jednocześnie wsparcie dla wybranej akcji charytatywnej: WOŚP, RaknRoll lub PAH. Ojciec na pewno nie raz mówił, że trzeba pomagać innym, więc teraz masz okazję połączyć przyjemność obdarowywania innych ze wsparciem dla tych, którzy naprawdę tego potrzebują.

Suchar Codzienny, czyli?

Zapewne ich znacie – na co dzień przodują w mediach społecznościowych, rzucając suche dowcipy. Tych dowcipów wysłuchuje ponad 1,8 miliona osób, bo przecież każdy lubi czasem się uśmiechnąć, albo rzucić okiem na najnowsze memy.

To jaki żart wybierzesz?

Funwisher_logo_sam_mis

Zapisz się na newsletter

Nie przegap wiadomości o nowych filmach i promocjach.