FAQ

  • Wybierz gwiazdę lub bohatera z bajki, a następnie za pomocą wygodnego i intuicyjnego formularza stwórz spersonalizowane wideo.
  • Przygotuj zdjęcie swoje i osoby, którą chcesz obdarować. Uruchom kreator, wybierz treść życzeń lub napisz własną treść życzeń (dostępne jedynie w niektórych filmach)
  • W trakcie zamawiania wybierasz, komu chcesz pomóc – Twoje pieniądze zostaną przekazane dla jednej z fundacji charytatywnych, z którymi współpracujemy.
  • Do 24 godzin otrzymasz na podany adres e-mail link do strony z gotowym filmikiem do pobrania. Jeśli wybrałeś opcję ekspresową, personalizowane życzenia od gwiazd będą u Ciebie już w godzinę!

To zależy od wybranego w zamówieniu pakietu dodatkowych parametrów. Standardowo Twój film będzie gotowy w 24 godziny. Możesz także wybrać opcję przyspieszonej dostawy aby otrzymać film w przeciągu 60 minut. Czas dostawy liczymy od momentu kiedy wpłata za zamówienie zostanie zaksięgowana na naszym koncie PayU.

 


Jak tylko zamówienie zostanie zrealizowane – prześlemy na podany przez Ciebie e-mail wiadomość z linkiem do filmu. Zwróć uwagę, aby w trakcie składania zamówienia podać poprawny adres e-mail. Jeśli pojawi się literówka, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać na kontakt@funwisher.com.


Tak, film możesz pobrać na swoje urządzenie w przeciągu 30 dni od otrzymania go. Po tym terminie Film, który nie został pobrany zostanie usunięty.


Po prostu skopiuj adres strony z filmem i wyślij e-mailem, sms-em lub wklej bezpośrednio do wiadomości popularnych aplikacji np. Whatsapp, Facebook Messenger itp. Alternatywnie możesz skorzystać z dostępnych opcji udostępnienia filmu na stronie, klikając w odpowiednią ikonę komunikatora.


Parametry filmu możesz edytować dowolnie do momentu zakończenia płatności za zamówienie. Jeśli dostałeś gotowy film to nie mamy możliwości jego edycji.


Gwiazda wypowie imię, jeśli to imię jest na liście wyboru „wybierz przywitanie”. Jeśli nie ma tu imienia klienta, lub nie zostanie wybrane z listy, to w większości scenariuszy imię pojawi się tylko wizualnie a klient usłyszy to co wybrał w polu „wybierz przywitanie” – np. „Witaj moja droga”.


Personalizowany film trwa od 1 minuty do maksymalnie 3 minut. Taki czas jest najlepszy aby zaskoczyć i wzbudzić pozytywne emocje u odbiorcy. Gwarantujemy 100% zaskoczenia i dobrą zabawę.


Żeby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności Funwisher upewnij się, że spełniasz minimalne wymagania techniczne i Twoje urządzenie ma dostęp do Internetu i przeglądarka jest zaktualizowana do najnowszej wersji (Chrome, FireFox, Internet Explorer, Safari lub Opera) oraz jest włączona obsługa Cookies oraz JavaScript.


Nikt poza Tobą i osobą obdarowaną nie ma dostępu do zdjęć oraz zapisanych treści, chyba że poprosisz o edycje lub dodatkowe wsparcie w realizacji zamówienia.


Tak, wszystkie Twoje dane są bezpieczne. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności serwisu Funwisher tutaj https://www.funwisher.com/polityka-prywatnosci/


Scenariusz większości filmów to życzenia od jednej osoby. Wyjątkiem są filmy od Kuby Wojewódzkiego, Suchara, Tomasza Zimocha, Baranka Shaun oraz Pszczółki Mai – w tych filmach scenariusz przewiduje życzenia od wiecej niż jednej osoby.


Życzenia na filmach kierujemy do jednej osoby. Wyjątkiem są filmy z bohaterami bajkowymi, w filmach z Barankiem Shaun oraz Pszczółka Maja można skierować życzenia do 2 osób np. do bliźniaków.


Jeżeli Twoje potwierdzenie nie dotarło, to sprawdź proszę:
– adres e-mail
– spam na poczcie e-mail

Jeśli nadal nie możesz znaleźć filmu, to napisz na kontakt@funwisher.com.

Pomożemy!


Dostaniesz wyjątkowe spersonalizowane wideo, w którym aktor wypowie kwestie, które ustawiłeś w formularzu. W filmie zostaną dodatkowo użyte wszystkie zdjęcia, które załączyłeś. W zależności od scenariusza zdjęcia będą np. wydrukowane na kartce, którą trzyma w ręku bohater czy wyświetlone w tle. Link do pobraniu filmu znajdziesz w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, że film jest gotowy.

Film możesz pobrać na swoje urządzenie w przeciągu 30 dni od otrzymania go. Po tym terminie film zostanie usunięty.


Dużo serca i pracy włożyliśmy w to, żeby filmy były wyjątkowym prezentem dla każdego. Jeśli jednak coś przeoczyliśmy i w Twoim filmie coś jest nie tak, pisz śmiało na adres kontakt@funwisher.com. Pamiętaj, żeby w zgłoszeniu podać numer zamówienia i email, który podałeś przy zamówieniu, i opisz nam swoje zastrzeżenia.


Za film bezpiecznie zapłacisz przez operatora płatności online PayU, gdzie możesz zapłacić szybkim przelewem lub kartą. Dodatkowo możesz zapłacić przez Google Pay lub Apple Pay.