Ponad 100 000 zł od Funwisher dla organizacji charytatywnych

Funwisher to nowoczesny osobisty prezent video od gwiazd. Pozwala spełniać marzenia i pomagać innym. To właśnie dzięki współpracy Roberta Lewandowskiego, Kuby Wojewódzkiego, Borysa Szyca, Czesława Mozila i ich fanów  udało się zebrać aż ponad 100 000 PLN, które trafią do największych polskich fundacji: WOŚP, RAK’N’ROLL, PAH.

Już od 2018 roku fani takich gwiazd, jak Lewandowski, Szyc czy Wojewódzki, mogą zamawiać totalnie spersonalizowane filmy z życzeniami dla najbliższych.

Realnie pomagamy

Taki osobisty film to jednocześnie spełnienie marzeń, świetna zabawa i bardzo oryginalny prezent. Materiał jest gotowy nawet w ciągu godziny – każdy może zrobić komuś wielką niespodziankę, nawet na ostatnią chwilę

Część dochodu z każdego z tysięcy zamówionych nagrań jest przekazywana na wybraną przez zamawiającego fundację. Dzięki temu od początku działania platformy Funwisher udało się zebrać 28 170,25 na rzecz PAH, 54 706,98 zł dla WOŚP, 9 466,46 zł na fundację Czesława Mozilla PSONI, 8 128,66 zł dla fundacji RAK’N’ROLL, 1 123,85 zł dla ONEDAY oraz 2 158,14 zł na rzecz walki z COVID-19 dla Centrum Medycznego w Łańcucie.

Serce rośnie przy tych liczbach. Każde osobiste nagranie niesie zabawę i pomoc: tu i teraz. Zwłaszcza w trakcie pandemii, kiedy nie zawsze możemy kogoś obradować osobiście, kiedy nawet prezenty powinny być w wersji online. Ale też teraz pomoc dzięki Funwisher trafia do takich miejsc, jak szpital w Łańcucie, który leczy COVID. Tu znaczenie ma dosłownie każda złotówka.

Idealny prezent bez wychodzenia z domu

W pandemii kupowanie prezentów w wersji digital, bez kontaktu fizycznego i wychodzenia z domu, jest po stokroć ważne. Możemy zachować dystans i zagwarantować drugiej osobie pełnię bezpieczeństwa, a jednocześnie sprawić wielką radość. Personalizowane życzenia od gwiazd to zaskakujący upominek, który nie wymaga dużego zaangażowania, a zawsze trafia do serca osoby obdarowanej, o czym świadczą entuzjastyczne relacje użytkowników.

Dobra zabawa gwarantowana dla obydwu stron!

Funwisher jest zarówno do dorosłych, jak i maluchów. Łatwo wyobrazić sobie minę dziecka, któremu urodzinowe życzenia składa osobiście Pszczółka Maja lub Baranek Shaun – dzieci są zachwycone i przejęte, dorośli potrafią się wzruszyć. Baranek zasługuje tu na szczególne wyróżnienie, bo dzięki niemu Funwisher rozszerzył swoją działalność na Wielką Brytanię oraz Niemcy. Za pośrednictwem strony www.shaun.video możecie zamówić życzenia po angielsku, niemiecku lub polsku.

Czym jest Funwisher?

Projekt Szymona Pawlicy (Vintom) i Jarosława Kuźniara (Kuźniar Media, Voice House) wystartował pod koniec 2018 roku. Za pośrednictwem platformy Funwisher.com fani mogą zamawiać życzenia od swoich idoli, a gwiazdy spełniają prośby fanów i jednocześnie wspierają akcje charytatywne. Obecnie udział w projekcie biorą Robert Lewandowski, Borys Szyc, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki, Tomasz Zimoch, chłopaki z Suchara Codziennego oraz Pszczółka Maja i Baranek Shaun.

Funwisher_logo_sam_mis

Zapisz się na newsletter

Nie przegap wiadomości o nowych filmach i promocjach.