O nas

W bardzo internetowych czasach autograf dla fanów może mieć różne formy. Także filmowe! Funwisher jest odpowiedzią na potrzeby fanów, umożliwiając zamówienie spersonalizowanych życzeń od gwiazd sportu, filmu, sceny a także bohaterów popularnych bajek. Projekt spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, a widzowie doceniają jakość i kreatywność personalizowanych filmów od ulubieńców.

Wyjątkowy prezent

Wideo życzenia urodzinowe, ale i zwykłe pozdrowienia dla kogoś z rodziny, przyjaciół, dla mamy, taty, babci, szefa lub znajomych ze studiów. To jednak nie wszystko – za pośrednictwem Funwisher można podarować wyjątkowy prezent najmłodszym. Życzenia z okazji urodzin złoży sam Baranek Shaun. Emocje i wrażenia nie do opisania! Dla użytkowników Funwishera radość dzieci jest nie do przecenienia.

Personalizowane życzenia już w 2 godziny gotowe

Jak do tego wszystkiego doszło? Dwóch polskich przedsiębiorców Szymon Pawlica (Vintom) i Jarosław Kuźniar (Kuźniar Media) postanowili wspólnie stworzyć platformę,
która daje ogrom radości i jednocześnie pomaga. Robert Lewandowski, Czesław Mozil, Borys Szyc, chłopaki z Suchara Codziennego, Kuba Wojewódzki i Tomasz Zimoch nie są w stanie odpowiedzieć na każdą z tysięcy próśb o spersonalizowane życzenia wideo. Za to z Funwisher życzenia urodzinowe na zamówienie są możliwe! Cała procedura jest szybka, łatwa i przyjemna.

Personalizowane życzenia od gwiazd realizowane są maksymalnie w 24 godziny. Zamawianie ich jest bardzo proste: wystarczy przygotować zdjęcia solenizantów, kilka ciekawostek z ich życia i już. Reakcje użytkowników są bezcenne

Projekt wystartował w grudniu 2018 roku. Od tego czasu udało się uszczęśliwić tysiące fanów i zebrać wspólnie ponad 100 000 PLN dla fundacji charytatywnych.

Współpraca ze studiem Aardman Animations

Funwisher wypłynął na międzynarodowe wody, łącząc swoje siły z firmą Aardman Animations, licencjodawcą animacji ze znanym bohaterem – barankiem Shaun. Dwie duże spółki uzupełniają się wzajemnie – Aardman Animations pozwala działać na Brytyjskim rynku, a Funwisher ma doświadczenie w produkcji kontentu, który zyskuje międzynarodowe grono odbiorców.

Aardman Animations darzy nas zaufaniem, bo wie, że dostarczymy materiały najwyższej jakości.

CEO Funwisher, Jarosław Kuźniar Tweet

Naszym zdaniem personalizowane animacje z barankiem Shaun pozwolą nam trafić do zupełnie nowej publiczności.

CSO Funwisher, Szymon Pawlica Tweet

Dołączycie?

Wy też możecie pomagać i dawać radość za pośrednictwem Funwisher. Zapraszamy do współpracy partnerów i influencerów. Jeżeli nasz projekt jest czymś, co chcielibyście promować i pokazywać, piszcie śmiało na adres partners@funwisher.com. Czekamy na wasze zgłoszenia.

Fun we share! Dołącz do zabawy.