Osobiste podziękowania od Jurka Owsiaka

Wesprzyj WOŚP. Jurek Owsiak podziękuję Ci osobiście!

Po raz kolejny WOŚP zagra dla najbardziej potrzebujących i po raz kolejny Vintom gwarantuje, że darczyńcy online otrzymają personalizowane podziękowania od Jerzego Owsiaka. W ubiegłym roku na stronie zagościło aż 656 000 osób, a podziękowania otrzymało 400 000 darczyńców. Kto dołączy w tegorocznej edycji? To bardzo proste.

Jak zostać darczyńcą?

Wystarczy kliknąć przycisk poniżej aby przejść do strony WOŚP ze zbiórką online:

Po otrzymaniu personalizowanego filmu z podziękowaniami od Jerzego Owsiaka, najlepiej udostępnić go w swoich mediach społecznościowych. W ten sposób wszyscy dowiedzą się, że warto pomagać i być może dołączą do zbiórki. W ubiegłorocznej edycji 17 000 osób pokazało swoje podziękowania na Facebooku, a więc o 40% więcej niż podczas 27. Finału.

Indywidualne wideo od Jurka Owsiaka wywołały lawinę pozytywnych komentarzy w mediach. Zwiększone zainteresowaniem jest wynikiem funkcji share’owania, dzięki której więcej osób mogło dowiedzieć się o wideo, a tym samym wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w ten oryginalny sposób – podkreśla Szymon Pawlica, CEO&Co-founder Vintom.

Cieszymy się, że nasz pomysł podziękowania wszystkim wpłacającym spotyka się z tak dużym zainteresowaniem. To dla nas zawsze bardzo ważne, by docenić dobrym słowem każdego, kto razem z nami zmienia oblicze polskiej medycyny dziecięcej – komentuje Jerzy Owsiak.

Dobro przez cały rok

WOŚP wpieramy nie tylko na początku roku – zachęcamy do wpłat przez całe dwanaście miesięcy, za pośrednictwem serwisu Funwisher.com. Zamówcie dla bliskiej osoby prezent z życzeniami dla kogoś bliskiego od Roberta Lewandowskiego, Borysa Szyca, czy Kuby Wojewódzkiego. Część dochodu z każdego filmu zostanie przekazana na pomoc Orkiestrze. Tak unikalny prezent ucieszy każdego, a szlachetny cel sprawia, że radość jest podwójna.

Darowiznę możesz wpłacić online także za pośrednictwem jednej z witryn:

Funwisher_logo_sam_mis

Zapisz się na newsletter

Nie przegap wiadomości o nowych filmach i promocjach.