NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Jak to działa?

  1. Wybierz gwiazdę lub bohatera z bajki, a następnie za pomocą wygodnego i intuicyjnego kreatora stwórz spersonalizowane wideo.
  2. Przygotuj zdjęcie swoje i osoby, którą chcesz obdarować. Uruchom kreator, wybierz treść życzeń lub napisz własną treść życzeń (dostępne jedynie w niektórych filmach)
  3. W trakcie zamawiania wybierasz, komu chcesz pomóc – Twoje pieniądze zostaną przekazane dla jednej z fundacji charytatywnych, z którymi współpracujemy.
  4. Do 24 godzin otrzymasz na podany adres e-mail link do strony z gotowym filmikiem do pobrania. Jeśli wybrałeś opcję ekspresową, personalizowane życzenia od gwiazd będą u Ciebie już w godzinę!

2. Jak szybko dostanę zamówiony film?

To zależy od wybranego w zamówieniu pakietu dodatkowych parametrów. Standardowo Twój film będzie gotowy w 24 godziny. Możesz także wybrać opcję przyspieszonej dostawy aby otrzymać film w przeciągu 60 minut. Czas dostawy liczymy od momentu kiedy wpłata za zamówienie zostanie zaksięgowana na naszym koncie PayU.


3. W jaki sposób dostanę film?

Jak tylko zamówienie zostanie zrealizowane – prześlemy na podany przez Ciebie e-mail wiadomość z linkiem do filmu. Zwróć uwagę, aby w trakcie składania zamówienia podać poprawny adres e-mail. Jeśli pojawi się literówka, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać na kontakt@funwisher.com.


4. Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, film możesz pobrać na swoje urządzenie w przeciągu 30 dni od otrzymania go. Po tym terminie Film, który nie został pobrany zniknie.


5. Jak przekazać film solenizantowi?

Po prostu skopiuj adres strony z filmem i wyślij e-mailem, sms-em lub wklej bezpośrednio do wiadomości popularnych aplikacji np. Whatsapp, Facebook Messenger itp. Alternatywnie możesz skorzystać z dostępnych opcji udostępnienia filmu na stronie, klikając w odpowiednią ikonę komunikatora.


6. Czy mogę zmienić parametry i edytować film po jego otrzymaniu?
Parametry filmu możesz edytować dowolnie do momentu zakończenia płatności za zamówienie. Jeśli dostałeś gotowy film to nie mamy możliwości jego edycji.


7. Czy Gwiazda wypowie wybrane imię w trakcie filmu?
Gwiazda wypowie imię, jeśli to imię jest na liście wyboru „wybierz przywitanie”. Jeśli nie ma tu imienia klienta, lub nie zostanie wybrane z listy, to w większości scenariuszy imię pojawi się tylko wizualnie a klient usłyszy to co wybrał w polu „wybierz przywitanie” – np. „Witaj moja droga”.

8. Jaki jest czas trwania filmu?
Personalizowany film trwa od 1 minuty do maksymalnie 3 minut. Taki czas jest najlepszy aby zaskoczyć i wbudzić pozytywne emocje u odbiorcy. Gwarantujemy 100% zaskoczenia i dobrą zabawę.


9. Film nie działa, co robić?
Żeby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności Funwisher upewnij się, że spełniasz minimalne wymagania techniczne i Twoje urządzenie ma dostęp do Internetu i przeglądarka jest zaktualizowana do najnowszej wersji (Chrome, FireFox, Internet Explorer, Safari lub Opera) oraz jest włączona obsługa Cookies oraz JavaScript.


10. Czy dodane przeze mnie zdjęcia i treści są dostępne dla osób trzecich?
Nikt poza Tobą i osobą obdarowaną nie ma dostępu do zdjęć oraz zapisanych treści, chyba że poprosisz o edycje lub dodatkowe wsparcie w realizacji zamówienia.


11. Czy moje dane są bezpieczne?
Tak, wszystkie Twoje dane są bezpieczne. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności serwisu Funwisher tutaj https://www.funwisher.com/privacy-policy/


12. Czy do złożenia zamówienia muszę zakładać konto Funwisher?
Aby zamowić film konieczne jest podanie adresu e-mail, na ktory wyślemy kolejne statusy zamowienia. Na adres e-mail otrzymasz też link do strony z filmem do pobrania.


13. Czy mogę zamówić film od dwóch lub większej liczby osób?
Scenariusz większości filmów to życzenia od jednej osoby. Wyjątkiem są filmy od Kuby Wojewódzkiego, Suchara, Tomasza Zimocha, Baranka Shaun oraz Pszczółki Mai – w tych filmach scenariusz przewiduje życzenia od wiecej niż jednej osoby.

14. Dla ilu osób można złożyć życzenia?
Życzenia na filmach kierujemy do jednej osoby. Wyjątkiem są filmy z bohaterami bajkowymi, w filmach z Barankiem Shaun oraz Pszczółka Maja można skierować życzenia do 2 osób np. do bliźniaków.


15. Czy dostanę potwierdzenie po zaksięgowaniu płatności?
Tak, po zaksięgowaniu płatności dostaniesz e-mail z potwierdzaniem, na adres wskazany w czasie zamówienia.


16. Co mam zrobić, kiedy potwierdzenie na adres e-mail nie dotarło?
Jeżeli Twoje potwierdzenie nie dotarło, to sprawdź proszę:
– adres e-mail
– spam na poczcie e-mail
Jeśli nadal nie możesz znaleźć filmu, to napisz na kontakt@funwisher.com. Pomożemy!


17. Jak mogę zapłacić za film na Funwisher?
Za film bezpiecznie zapłacisz przez operatora płatności online PayU, gdzie możesz zapłacić szybkim przelewem lub kartą. Dodatkowo możesz zapłacić przez Google Pay lub Apple Pay.


18. Co otrzymam, gdy zamówię życzenia w Funwisher?
Dostaniesz wyjątkowe spersonalizowane wideo, w którym aktor wypowie kwestie, które ustawiłeś w formularzu. W filmie zostaną dodatkowo użyte wszystkie zdjęcia, które załączyłeś. W zależności od scenariusza zdjęcia będą np. wydrukowane na kartce, którą trzyma w ręku bohater czy wyświetlone w tle. Link do pobraniu filmu znajdziesz w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, że film jest gotowy.

Film możesz pobrać na swoje urządzenie w przeciągu 30 dni od otrzymania go. Po tym terminie film zostanie usunięty.


19. Jak mogę zgłosić reklamację?
Dużo serca i pracy włożyliśmy w to, żeby filmy były wyjątkowym prezentem dla każdego. Jeśli jednak coś przeoczyliśmy i w Twoim filmie coś jest nie tak, pisz śmiało na adres kontakt@funwisher.com. Pamiętaj, żeby w zgłoszeniu podać numer zamówienia i email, który podałeś przy zamówieniu, i opisz nam swoje zastrzeżenia.


20. W jaki sposób wspieramy fundacje charytatywne?

Ponad 100 000 zł od Funwisher dla organizacji charytatywnych