Sprawdź jak znaleźć fajny prezent na 40 urodziny i jak zorganizować niezapomniane przyjęcie!

Każda, okrągła rocznica urodzin jest wyjątkowa, ale czterdziestka ma w sobie coś niezwykłego. To wejście w nowy etap życia. Jesteśmy już dojrzali i doświadczeni, ale wciąż młodzi i pełni energii. Po czterdziestce zaczynają się największe kariery, zyskujemy więcej spokoju i bardziej cieszymy się codziennością. A przynajmniej tak mówią niektórzy. My jesteśmy pewni tylko jednego: tak wspaniała rocznica zasługuje na najlepszą imprezę i unikalne prezenty. Oto kilka pomysłów, które mogą was zainspirować!

Impreza na kilkadziesiąt osób, wśród bliskich i przyjaciół? Zdajemy sobie sprawę, że ma to trzeba jeszcze poczekać. Nie oznacza to jednak, że nie możemy snuć planów na przyszłość, kiedy świat wróci do normalności.

Impreza urodzinowa dla czterdziestolatka – tylko w zgodzie z jego potrzebami

Nie warto zaskakiwać nikogo przyjęciem, które zupełnie nie zgadza się z charakterem jubilata. Głośna impreza w klubie dla kogoś, kto uwielbia jazz? To nietrafiony pomysł, nawet, jeżeli zaproszeni goście lubią takie klimaty. Postawcie na coś, co jest wyjątkowe, a jednocześnie nakierowane na zainteresowania najważniejszej w tym dniu osoby. Co może się sprawdzić?

  • Oryginalny prezent na 40 urodziny dla mężczyzny? Mini-koncert – czy jubilat kocha jazz, a może woli pop lub dobrego rocka? Na rynku nie brakuje kapel, które chętnie przygotują mały popis, nawet na bardzo kameralnej imprezie. To nietuzinkowa niespodzianka i jednocześnie coś, co wszyscy zapamiętają! Jeżeli jesteście nastawieni na zabawę, dobrym pomysłem będzie zatrudnienie profesjonalnego DJ-a
  • Fajny prezent na 40 urodziny? Tematyczne menu – jak zorganizować przyjęcie z okazji czterdziestych urodzin? Zamówcie jedzenie, które podbije serca wszystkich. I znów, starajcie się kierować tym, co najbardziej lubi solenizant. Jeżeli na przykład kocha sushi, tego przysmaku nie może zabraknąć na stole. Idźcie jednak o krok dalej i przygotujcie całe menu w stylu japońskim lub fusion. Tak samo możecie postąpić w przypadku kuchni tajskiej, włoskiej, czy każdej innej.

    Wyjątkowy prezent na 40 urodziny? Jeszcze wrócimy do tych pomysłów, ale najpierw podsuniemy wam jeszcze jedno, proste rozwiązanie: catering z ulubionej restauracji solenizanta. To doskonały pomysł, jeżeli dana osoba jest szczególnie przywiązana do jakiegoś miejsca. Ukochane smaki na pewno kogoś wzruszą i wprawią w dobry humor.|

  • Coś fajnego na 40 urodziny – profesjonalny barman – i znów pomysł, który sprawdzi się nawet na bardzo kameralnych imprezach. Wymyślne, kolorowe drinki, także w wersji bezalkoholowej, to świetny motyw przewodni. Idealnie sprawdzi się zwłaszcza latem, gdy przyjęcie można zrobić pod gołym niebem.

Personalizowane prezenty na 40 urodziny

Dlaczego właśnie personalizacja? To świetny sposób, by podkreślić wyjątkowość danej osoby. Co możecie personalizować? W zasadzie, wszystko.

  • Pomysł na prezent 40 urodziny? Słodkości i tort – ręcznie dekorowane, pyszne ciastka z imieniem solenizanta, czy wspaniały tort to prosty sposób, by każde przyjęcie nabrało charakteru. I co najważniejsze: podkreśliło, jaką świętujecie rocznicę!
  • Pomysł na prezent na 40? Personalizowany film z życzenia my od gwiazdy – wyobrażacie sobie, co by było, gdyby życzenia złożył solenizantowi sam Robert Lewandowski, Borys Szyc, albo Kuba Wojewódzki? A może miłośnika sportu ucieszy Tomasz Zimoch, a kogoś z poczuciem humoru – żarty od chłopaków z Suchara Codziennego? Dobra wiadomość jest taka, że takie życzenia z łatwością zamówicie za pośrednictwem strony www.Funwisher.com. Personalizowany film będzie gotowy w ciągu doby, a wy będziecie mogli odpatrzyć go na imprezie z dowolnego urządzenia, lub zamieścić życzenia w mediach społecznościowych. Proste, szybkie, bez wychodzenia z domu, a tak wyjątkowe!
  • Personalizowane prezenty na 40 urodziny? Ozdoby – a może każdy z gości zamówi sobie koszulkę z imieniem jubilata? Jego zdjęcia mogą pojawiać się w różnych miejscach – na serwetkach, balonach, przy wejściu. Pamiętajcie jednak, aby traktować to żartobliwie. Ma być radośnie, z przymrużeniem oka, ale też nie prześmiewczo! Dobra zabawa ze smakiem.
Wszak szukasz Waćpan prezentu?
Czyż istnieje lepszy posłaniec, który przekaże Wasze uczucie i życzenia bardziej godnie, niż szacowny książe Hamlet?
Kupuj tutaj
Czesław Śpiewa dla Twoich bliskich
Dla znajomej Pani w sam raz z okazji 40. urodzin. Spersonalizowany film.
Zamów tutaj
Previous
Next

Warsztaty kulinarne, czyli oryginalny prezent na 40 urodziny

Czterdziestkę obchodzi się tylko raz, więc warto zaszaleć. Jeżeli jubilat kocha jeść, bez trudu możecie zorganizować warsztaty kulinarne. Opcji jest kilka: wspólne przyrządzanie jedzenia łatwo przeprowadzicie we własnym zakresie, pamiętając o tym, że ma to być świetna zabawa, a nie wycieńczający maraton. Jednak jeszcze lepszą opcją będzie wynajęcie profesjonalnego kucharza, który prowadzi warsztaty dla małych grup. W grę wchodzi na przykład nauka robienia sushi lub pizzy. A to wszystko połączone z pokazem mistrza.

Pomysł na prezent na 40

Pandemia i zamknięte restauracje zaowocowały wieloma nowymi możliwościami. Niektóre restauracje oferują live cooking w domu, nawet dla bardzo małej ilości gości. Dlatego nawet, jeżeli na kolację z okazji czterdziestych urodzin przyjdą tylko cztery osoby, i tak można zamienić to w niecodzienne święto!

Oryginalny prezent na 40 urodziny

Pomysł na imprezę urodzinową z okazji czterdziestych urodzin nie musi być bardzo wyszukany. Najważniejsze, by sprawił radość i nie zmuszał nikogo do czegoś, czego nie lubi. Trzymamy kciuki, aby wasza, okrągła rocznica, była wyjątkowo udana!

Funwisher_logo_sam_mis

Zapisz się na newsletter

Nie przegap wiadomości o nowych filmach i promocjach.