Życzenia od Baranka Shaun – premiera w Polsce i Niemczech

Baranek Shaun – zamów personalizowane życzenia po polsku i angielsku

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii już od sierpnia zamawiają personalizowane życzenia od międzynarodowej gwiazdy, czyli Baranka Shaun. Pora na premierę w Polsce i Niemczech. Rusza nowa strona shaun.video/pl/, gdzie dostępne są filmy w języku polskim i niemieckim. Sprawcie komuś niespodziankę!

Wszyscy kochają Baranka Shaun

Baranek Shaun po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 1995 roku, jako gwiazda animowanego filmu „Wallace i „Gromit: Golenie owiec“. Po udanym debiucie, nie musiał długo czekać i w 2007 roku wystartował ze swoim własnym serialem, zatytułowanym po prostu „Baranek Shaun“. To właśnie wtedy zyskał sławę i podbił serca widzów na całym świecie. Teraz dołączył do grona gwiazd Funwisher.

Zamów życzenia w nowych wersjach językowych

Życzenia dla dzieci (ale i dorosłych, co sprawdziliśmy w naszym sklepie) są już dostępne w trze wersjach językowych: po angielsku, polsku i niemiecku. Dwuminutowy mini-odcinek serialu można zamówić z dostawą w 24 h lub w wersji ekspres (zaledwie w godzinę) na stronie shaun.video/pl/.  Wystarczy przygotować zdjęcia osoby obdarowanej, podać jej imię, datę urodzenia, treść życzeń i przygotować podpis zamawiającego prezent. Całą resztą zajmie się już sam Baranek, korzystając z pomocy swoich przyjaciół.

Zamawiaj życzenia i pomagaj

Pamiętajcie, że zamawiając życzenia, jednocześnie pomagacie innym. Część dochodu z każdego filmu zostanie przeznaczona na wybraną fundację charytatywną. To naprawdę działa – od początku działalności, Funwisher przekazał już ponad 100 000 zł na wybrane przez Was fundacje.

Funwisher_logo_sam_mis

Zapisz się na newsletter

Nie przegap wiadomości o nowych filmach i promocjach.